Přeji Vám pěkné dopoledne ! Dnes je - pátek 19. dubna 2024Svátek má : Rostislav
elkoMENU
zatackaHOME zatackaO NÁS zatackaINFORMACE zatackaPODMÍNKY zatackaCENÍK zatackaPŘIHLÁŠKA zatackaKONTAKT zatackaUCHAZEČI zatacka ZNAČKY

Celkem 50087
Měsic0
Dnes0
On-line0
elkoREFERENTI
sipkaÚVODsipkaJAK NA TOsipkaOBCHODNÍ POD.sipkaŠKOLENÍ-TESTsipkaK firemnímu účtuŠkolení řidičů referentů

Objednat ?

Jak začít školení?

Je to velice jednoduché a časově nenáročné.

Výhody online školení:

Pojďme na to:

 1. Prohlédl jsem několik konkurenčních nabídek a přesto, že se v cenách liší, garantují všichni nejnižší cenu na trhu. My tedy narozdíl od nich

  Negarantujeme nejnižší cenu na trhu !!!

 2. Cena za školení je jednotná a činí 200,-Kč za osobu.(nejsme plátci DPH)
 3. Pro objednávky nad 50 účastníků je možno domluvit cenu individuální.
 4. V sekci „Objednávka“ si objednáte požadovaný počet kupónů a zaplatíte vypočítanou cenu školení. Údaje potřebné k platbě Vám přijdou e-mailem obratem, včetně odkazu na tisk faktury.
 5. Přístupové kódy (neaktivní) dle zadaného počtu kupónů je možno vytisknout také ihned, nebo následně odkazem z doručeného e-mailu.
 6. Aktivace přístupových kódů bude provedena až po uhrazení příslušné částky.
 7. Přístupové kódy předáte zaměstnancům. V případě tisku kódů jednotlivě je u každého kódu i cesta jak školení začít. V případě tisku kódů vcelku je o cestě k začátku školení poučíte. V tuto dobu, by měly kódy být již aktivní, aby přístup referentů ke školení a certifikačnímu testu nebyl blokován.
  Adresa pro školení je: http://4-you.cz/sklvstup
 8. Na výše uvedené adrese si každý zaměstnanec může projít a seznámit se se zákonem, naučit se vybrané ustanovení zákona, značky, křižovatky, související předpisy i zdravotní přípravu. V této sekci si může projít všechny otázky, z kterých je pak sestaven certifikační test. Může rovnou zkusit certifikační test a pokud dosáhne výsledku 43 a více bodů jen doplní svoje údaje a má splněno.
  V případě, že nedosáhne požadované hranice 43 bodů nelze výsledky odeslat a musí test opakovat.
  Počet opakování není omezen.
 9. Certifikát a průkaz si může vytisknout, každý zaměstnanec sám ihned po úspěšném složení testu, ale i později na úvodní stránce školení po přihlášení svým kódem a on, nebo vy si jej můžete uložit. Stejně tak může certifikáty společně vytisknout pověřená osoba. Po složení posledního certifikačního testu je také možno na požádání vydat pro jednotlivce osvědčení o absolvování školení se zápisem a razítkem a zaslat poštou. Totéž platí o presenční listině. Toto vše, však může také vytisknout pověřená osoba po odeslání posledního certifikačního testu, nebo kdykoli průběžně. V případě kontroly Vaší firmy máte doklad o tom, že Vaši zaměstnanci byli proškoleni dle platných zákonů a školení provedla akreditovaná autoškola.
 10. Před vypršením roční platnosti Vás v případě zájmu na nutnost opakování školení řidičů upozorníme.
Objednat ?